Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

@YN@ GİBİ OLDUK BİR BİRİMİZİ BULDUK

AnasayfaPortalli*GaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

YÜKSEk SADAKAT

3 posters
YazarMesaj
HaZaL
Moderatör
Moderatör
HaZaL

YÜKSEk SADAKAT Empty
MesajKonu: YÜKSEk SADAKAT   YÜKSEk SADAKAT Icon_minitime3/31/2007, 15:45

CEMİL DEMİRBAKAN(SOLİST)

1971 ANKARA DOĞUMLU, GAZİ ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ MEZUNU OLDUKTAN SONRA TEK TUTKUSU OLAN MÜZİĞE DEVAM ETTİ BİRÇOK KONSER PERFORMANSLARINDAN SONRA GERÇEK MESLEĞİNE GERİ DÖNDÜ FAKAT MÜZİK TUTUKUSUNU YENEMEDİ VE CORNFLAKES ADLI COVER GRUBUNU KURARAK TEKRAR MÜZİĞE ADIM ATTI DAHA SONRADA YÜKSEK SADAKAT GRUBUNA KATILDI

SERKAN ÖZGEN(ELEKTRO GİTAR)

1972 YILINDA ANKARADA DOĞDU ÜNİVERSİTEYİ KIBRASTA OKUDU BU ARAD KURDUĞU ÇOĞU GRUBUN BAŞKANLIĞINI YAPTI BİRÇOK AMATÖR MÜZİSYENE KENDİNİ GELİ,ŞTİRME FIRSATI VERDİ.1996 YILINDA İŞLETME BÖLÜMÜNDEN MEZUN OLDU VE İSTANBULA DÖNEREK EGOİST GRUBUNU KURDU 2003 SENESİNDE GELEN TEKLİF ÜZERİNE YÜKSEK SADAKAT GRUBUNA KATILDI

KUTLU ÖZMAKİNACI (BAS GİTAR)
1966DA İZMİRDE DOĞDU İZMİR BORNOVA ANADOLU LİSESİ VE İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ MEZUNU MÜZİĞE 1985TE GİTAR ÇALARAK BAŞLADI ŞUANDA BLUEJEAN YAYIN YÖNETMENLİĞİ GÖREVİ YAPIYOR YÜKSEK SADAKATIN İLK ADIMLARINI 90LI YILLARDA FİLİNTA ADINDA BİR GRUP KURARAK ATTI

UĞUR ONATKUT(KALVYE)
MÜZİSYEN BİR AİLENİN ÇOCUĞU.5 YAŞINDA DAVUL ÇALMAYA BAŞLADI GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİNİ BİTİRDİ OKUL YILLARINDA ÖDÜLLER KAZANDI UNUTMA BENİ VE KAMPUSİSTAN İSİMLİ FİLİMLERİN KAYIT VE TONMAYSTERLİĞİNİ ÜSTLENDİ

ALPAY ŞALT(DAVUL)
1968DE İSTANBULDA DOĞDU İSTANBUL ERKEK LİSESİNİ BİTİRDİKTEN SONRA MSÜ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ GRAFİK BÖLÜMÜNDE YÜKSEK ÖĞRENİM GÖRDÜ 7 KEN KİŞİSEL SERGİ AÇTI GRUBA GİDEN DAVULCU DENİZ ALEMDARIN YERİNE BAŞLADI VE ŞUANDA HALA CEM KÖKSAL,GÜR AKAD BAND VE USTA YORUMCU ALPAY İLE DE SAHNE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRMEKTE

www.yukseksadakat.com

En son tarafından 3/31/2007, 16:34 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
HaZaL
Moderatör
Moderatör
HaZaL

YÜKSEk SADAKAT Empty
MesajKonu: Geri: YÜKSEk SADAKAT   YÜKSEk SADAKAT Icon_minitime3/31/2007, 16:33

ben hepsini çok seviyorum imzamdanda anlaşılacağı gibi Very Happy hepsiyle bir tanışmışlığım var Smile) hepside çok iyi çok anlayışlı çok samimi insanlar doğum gününde bana izalı bir kartları gelmişti elime çok sevinmiştim tabi bunda biricik kankim herşeyimmmmmm ecemiminde çok büyük bir etkisi var hatta tamamiyle onun eseri cnmm yaa birde bunların bir webmasteri var nevra abla çok seviyorum onu örnek aldığım insan Smile)
FATMA ZEHRA
Site Yengesi
Site Yengesi

Character sheet
* *:

YÜKSEk SADAKAT Empty
MesajKonu: Geri: YÜKSEk SADAKAT   YÜKSEk SADAKAT Icon_minitime4/6/2007, 21:31

BENCE GÜZEL OLMUŞ BASARILARIINI DEWAMINI DİLERİZZ
sniperrr
Misafir
Anonymous

YÜKSEk SADAKAT Empty
MesajKonu: Geri: YÜKSEk SADAKAT   YÜKSEk SADAKAT Icon_minitime4/10/2007, 20:10

paylaşım için sağol
m_merve
Moderatör
Moderatör
m_merve

Character sheet
* *:

YÜKSEk SADAKAT Empty
MesajKonu: Geri: YÜKSEk SADAKAT   YÜKSEk SADAKAT Icon_minitime4/10/2007, 20:29

saoll hazalcım güzeller
HaZaL
Moderatör
Moderatör
HaZaL

YÜKSEk SADAKAT Empty
MesajKonu: Geri: YÜKSEk SADAKAT   YÜKSEk SADAKAT Icon_minitime5/6/2007, 17:17

abi yuh ya yuh benimkiler yani YS elemanları turneye çıkıyo ve ben yine onlardan yararlanamıyorum yaw en azından konyaya falan gelseler uçarım ya hemen anında bide sözüm var onlara ilk konseride yemek ısmarlıycam Smile) yaw ben onlara dünyaları alım ama görüm yeterki yaaaaaaaaaaaaaaaaaa ben yine bu turnede milletten YS kafilesinden otlancam başka illerden arkadaşlar gidiyor ama ben gidemediğim için selam söyliycekler Smile)

turne programını www.yukseksadakat.com adresinde habeler bölümünden öğrenebilirsiniz

YÜKSEk SADAKAT
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-